Geçmişe Koşmak 2017 Türkçe Dublaj izle – Sevgili Macera Filmi

02-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Geçmişe Koşmak 2017 Türkçe Dublaj izle – Sevgili Macera Filmi
358

Son derece dokunaklı bir konuya sahip olan ve Amerikan yapımı olarak karşımıza çıkan Geçmişe Koşmak Türkçe dublaj izle filminin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Geçmişe Koşmak izle filmi 16.478.268 insan tarafından sinemalar da izlenmiştir.

 

Geçmişe Koşmak full izle

 

Geçmişe Koşmak tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Çocukluk arkadaşı ile birlikte bir çok hayal kuran ve sonunda bu hayallerin tamamını geldikleri yaşa kadar gerçekleştiren genç delikanlı ile çocukluk kız arkadaşı, hayatın kendilerine yaptıkları bir oyun sonrasında sonsuza dek ayrı düşmek zorunda kalırlar. Bir kaza sonrasında kız arkadaşını kaybeden Jack, bir anda kendisini yataklarda bulur. Arkadaşlarının Jack’în bu durumuna üzülmesinden sonra evine yaptıkları ziyaret sonrasında sevgilisi ile olan planları için artık daha çok çalışması konusunda ikna etmeye çalışırlar. En yakın dostlarının bu desteğinden sonra sevgilisine verdiği bütün sözleri tutma kararı alır ve yeniden hayata tutulur. Bu sıra da büyük bir şey farkeden Jack, koşu yaptığı sıralarda kız arkadaşı ile anılarının neredeyse tamamının gözlerinin önünce canlanmaya başladığını anlar. Bu durum karşısında her sabah koşularını daha da artıran Jack, artık insanları dinlemeyerek devamlı koşmaya başlayacaktır. Sevgilisini görebildiği ve hayallerini hatırlayabildiği tek aktivite koşmak olduğundan dolayı, bir daha Jack’i kimse durduramayacaktır. Aşk gerçekten çok büyüktür ve yaşanmaya değer. Yaşanırken kıymeti bilinmez ise elden gittiğinden acısı anlatır sana kıymetini. Filmin ana temasını kısaca bu sözlerle açıklıyoruz.

 

2017 yılının unutulmaz aşk dram filmleri arasına adını yazdıran ve eleştirmenler tarafından tam not alan Geçmişe Koşmak full hd izle adlı filmi sitemizden hd kalite de ve tek parça halinde seyredebilirsiniz. Ayrıca bu tarz film sevenler için Faydasız ve Aptalca Bir Hareket adlı filmi de sitemize eklemiş bulunmaktayız.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.