Female Fight Club Full Hd – Kadın Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle

21-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Female Fight Club Full Hd – Kadın Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle
967

Dünyaca ünlü filmden esinlenerek hazırlanan ve sadece kadınların dövüştüğü bir kulübün konu alındığı Kadın Dövüş Kulübü Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar harcanarak yapılmıştır. Kadın Dövüş Kulübü izle adlı film sinemalar da 5.283.493 kişi tarafından izlenerek beklentileri oldukça fazla karşılamıştır.

 

Kadın Dövüş Kulübü 1080p izle

 

Kadın Dövüş Kulübü tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Jenny adında eski bir askeri savaşçı kadın, uzun yıllar ordusunun pis işlerini yaptıktan sonra mesleğinden istifa etmek zorunda bırakılmıştır. Bu durumun ardından uzak yerler de yaşamaya başlayan bu kadın, kız kardeşi olan Amy’i oldukça sahipsiz bırakmıştır. Oldukça sahipsiz kalan ve geçimini pis yollar ile kazanmak yerine farklı işler arayan bu kız, ablası gibi kendisine de babasından gelen bir güç olduğuna inanır. Bu inancının ardından açılan bir kadın dövüş kulübüne üye olan Amy, kazansa da kaybetse de çıktığı her maçtan 100 dolar para kazanmaya başlar. Bu durum oldukça hoşuna giden bu güzel kız, hayatını bu şekilde kazanarak parasını biriktirmeye başlar. Amacı kendisine bir ev almak ve ev aldıktan sonra bu hayatı tamamen bırakmaktır. Bu sırada ablasj Jenny kız kardeşinin hayatını nasıl devam ettirdiğini merak etmeye başlar. Kardeşinin dövüş kulübünde kavga ederek hayatını kazandığını öğrendiğinde ise adeta deliye döner. Kız kardeşinin yanına giden ve onu oradan kurtarmak isteyen Jenny için bu iş o kadar kolay olmayacaktır. En az 2 yıl kontrata imza atmış olan Amy, eğer izin almadan salonu terk ederse 1.000.000 dolar salon sahibine ödemek zorunda bırakılmıştır. Bu parayı ödeyemeyecek olan abla kardeşin önüne bir teklif sunulur. Kulübün en güçlü kadını ile Jenny’nin dövüşmesini ister. Jenny eğer bu dövüşü kazanırsa kız kardeşini alıp gidecektir. Fakat kaybederse ikisi de salonda çalışan birer kobay olmaya başlayacaklardır. Salonunun şampiyonuna oldukça güvenen patronun hesaba katmadığı bir durum vardır. Tüm yakın dövüş sanatlarını bilen Jenny için şampiyonu yenmek hiçte zor olmayacaktır.

 

2018 yılının özellikle erkekler tarafından büyük ilgi çeken filmi olan Kadın Dövüş Kulübü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Kod Adı Sosisli adlı dövüş dolu sahneleri ile meşhur filmimizi de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.