Evrim -Transcendence (2014) Johnny Depp Filmleri Tükçe Dublaj Full HD izle

13-06-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Evrim -Transcendence (2014) Johnny Depp Filmleri Tükçe Dublaj Full HD izle
1981

Film daha vizyona girmeden tüm özel seyircisi bu filimin peşine düşmüştür. Zira ünlü ve usta yönetmen tarafından yönetilecek olan bu filimin yazarı ilk kez yazdığı bu kitabın kahramanlarını çekmek istemesi kendi özel seyircisinin hayli ilgisini çekmiştir. Yönetmen Wally Prister seyircisini haksız çıkartmamış ve bilim kurgu ve gerilim içen bu film ile yine hâsılat rekorlarını kırmayı başarmıştır. Evrim izle filimin oyuncuları ise Johnny Deep, Rebecca Hall, Kate Mara, Morgan Freeman, Paul Bettany olmuştur. Her oyuncu kendi rollerinde büyük ir performans sergileyerek oynadıkları bu filimde Jonhy Deepin özel seyircisi tama anmalı ile tatmin olmuş ve filime tam puan vermişlerdir. Sinema eleştirmenlerinden de tam puan alan bu kaliteli filimi sizler için bizlerde seyrettik ve bizlerden de tam puan alan filimi kısaca sizler için özetlemek istedik.

 

evrim-transcendence-ızle

 

Evrim Türkçe dublaj izle filimin konusuna gelince Dr Will Caster çok büyük buluşlar yapan ve onları uygulamaya koymaktan çekinmeyen bir bilim adamadır. En son yaptığı buluşu ise yapay bir beyindir. Ama bazı tutucu grupların aşırı tepkisini çeken doktor yinede kimseyi dinlemez ve projeye devam etmeye başlar. Tutucu grupların istediğini yapmayan doktor bir grup terörist saldırına uğrara ve ölür. Ama unuttukları bir şey vardır ve doktorumuz bundan sonra devreye girmeye başlayacaktır. Kendisi gibi doktor olan karısı Casterin yaptığı araştırmalardan yola çıkarak Casterin beyinin süper bilgisayar ile bütünleştirir. Artık doktorumuz karısı ile beyin dalgaları sayesinde konuşabilmekte ve ona neler yapması gerektiğini anlatmaktadır. Tek yaptığı da bu değildir aslında tüm internetin bağlı olduğu bilgisayarlar araçlığı ile tüm dünya da bir terör saldırısı olduğun haberini yaymaya başlar. Terörist grup bu sefer Will beyninin bağlı bulunduğu süper bilgisayarın peşine düşerler. Şimdilik Evrim full hd izle ile ilgili bilgiler yeterli. Daha fazla anlatıp filimin tadını kaçırmak istemiyoruz. Karayip Korsanları serisi ile de sevilen oyuncu Johnny Depp şimdi böyle harika bir bilim kurgu filminde bizlerle…

 

 

Evrim tek part izle filimini izlemeyenleriniz var ise aranızda kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Film hem ailece seyredebileceğiniz bir tatta hem de tek başınıza izlenecek kadar güzel, kurgusu sizleri kendisine hayran bırakacak nitelikte. Bizler sizlere şimdiden iyi seyirler diliyoruz. Transcendence ismiyle de vizyona giren filmi Türkçe dublaj ve altyazılı full hd olarak 720p kalitede seyredebileceksiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (3)
  1. ender 19 Haziran 2015, 03:02 -

    gerçek dışı ama sürükleyici seyredilir bilim uğruna….

  2. Ahmet Uzer 14 Temmuz 2015, 02:14 -

    bilimden anlayan için kaçırılmaz bir senaryo… her defasında insanları sinema filmleri vasıtasıyla bilinçlendirmek istiyorlar… umarım bir 50-60 sene sonra her şey değişecek

  3. ceyhun 3 Nisan 2016, 18:56 -

    real olmasada mukəmməl

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.