E.T. izle 1982 türkçe dublaj full hd

17-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
E.T. izle 1982 türkçe dublaj full hd
3212

E.T. bilim kurgu konseptinde yapılmış olup sinema tarihine geçmiş önemli yapımlardandır. Çocuk bilim-kurgu kategorisinde hazırlanmış olsa da 7’den 77’ye herkes tarafından izlenmiştir. Bugün dahi ilgiyle tekrar izlenebilmektedir. Bilim kurgu konseptinin yanı sıra duygusal tarafı da söz konusu olup filmin imdb puan 7,9’dur. Filmin oyuncuları ise Henry Thomas, Drew Barrymore, Peter Coyote, Robert McNaughton ve Erika Eleniak’tır. Henry Thomas Elliott rolünü, Drew Barrymore ise Gertie rolünü paylaşmıştır. E.T. izle ile sürükleyici bir film bulacaksınız.

 

 

 

Film bilim kurgu yapımı olmasının yanında dram, psikolojik öğeleri de iyi bir şekilde işlemiştir. Konu ise şöyledir: Dünya dışı yaşam küçük bir grupla atmosferimize girer ve gezegenimizi ziyaret eder. Ancak uzaylılar gezegeni terk ederken bir kişiyi almayı unutur ki, bu uzaylı varlık ileride E.T. ismi ile hatırlanacaktır. E.T. The Extra-Terrestrial sözcüklerinin kısaltılmasıdır. Elliot rolündeki Henry Thomas ise yalnız kalmış ve psikolojik korkuya kapılmış bu sevimli yaratığı korumak ister ve evinde yaşamasına karar verir. Tabi 10 yaşındaki Elliot bunu başarabilmek için mücadele edecektir. Bir yandan da çevresindekiler dünya dışı yaşama karşı ön yargılıdır ve Elliot bu durumla da mücadele eder. Bu sürükleyici film E.T. Türkçe dublaj izle olarak bakılabilir.

 

 

Filmin senaryosu Melissa Mathison tarafından yazılmış olup yönetmenliğini ise yıldızı yeni parlayan ünlü yönetmen Steven Spielberg’tir. 10.5 milyon dolarlık bütçeyle yapılmış film 792 milyon dolar gibi devasa bir gişe hasılatı elde etmiştir. 115 dakikalık film 20. yıl dönümünde 120 dakikaya çıkarılmıştır. Amerikan Film Enstitüsü filmi 100 film listesine alırken, ABD Kongre Kütüphanesi de filmi devlet arşiv niteliğine katmıştır. Film E.T. full hd izle kalitesinde izlenebilir. Film yorumları arasında olumsuza nerdeyse rastlanmamakta olup, olumlu ve izlenmesi gereken filmler arasında zikredilmektedir. E.T. izle için hiç düşünmeden zaman ayrılabilir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.