Düğün Haftası Türkçe Dublaj izle – 2018 Evlendirme Filmleri

03-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Düğün Haftası Türkçe Dublaj izle – 2018 Evlendirme Filmleri
514

Bir türlü kızının ve erkek evladının evlenmek üzere olduğu insanı kabullenemeyen iki babanın komedi dolu macerasını konu alan Düğün Haftası Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 7.000.000 olarak açıklanmıştır. Düğün Haftası izle adlı film sinemalar da 4.687.389 insan tarafından izlenmiştir.

 

Düğün Haftası bedava film izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum arkadaşlar. Çocuklarının evlenme kararı aldığını öğrenen iki baba, evleneceği insanlar ile tanıştıkları zaman birbirlerine hiçte uyumlu olmadıklarını düşünürler. Bu durumdan dolayı ikisi de çocuklarını bu evlilikten vazgeçirmek için ellerinden geleni yaparlar. Fakat çocukların bu işte kararlı olmaları ve oldukça iyi anlaşmaları babaların amaçlarına ulaşmalarına engel olur. İki zıt baba bu durumda mecburen çocuklarının mutluluğu için ellerinden geleni yapmak zorunda kalırlar. Düğüne bir hafta kala prova olacağıı öğrenen bu iki baba mecburen bir araya gelerek düğün takımlarını giymiş bir vaziyette düğün salonunda buluşurlar. Buralarda yapılan provaların ardından tek tek gezerek, nikah işlemleri, nikah şekerleri ve balayının yapılacağı otele kadar gezerler. Fakat gittikleri her yer de farklı görüşte olan bu iki baba macera ve komedi dolu olaylar çıkaracaklardır. Prova olayını zar zor atlattıklarında ise aradan 2 gün geçmiştir. Düğün haftası geldiğinde ise yolunda gitmesi gereken hiç bir iş yolunda gitmez. Fakat evlenme de kararlı olan çiftimiz Düğün Haftası tek parça izle adlı filmde evlenmek için büyük çaba sarf edeceklerdir. Son ana kadar evlenme noktasına gelen çiftimizi ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

 

İki birbirini seven insanın evlenmemesi için ellerinden geleni yapan iki babanın başarısız olduktan sonra birbirleri ile çekişmesini konu alan Düğün Haftası full hd izle adlı film sitemize 1080p ve Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Bu tarz filmleri sevenler için benzer bir filmimiz olan Lezzetler ve Renkler adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.