Dinleyiş izle 2014 full hd 720p

25-05-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dinleyiş izle 2014 full hd 720p
330

Teknoloji, belki de insanların hayal güçlerine bağlı olarak gelişmektedir. Uzun yıllar önce bilim – kurgu dalında yayınlanan kitaplar ve filmler, insanlara uçuk ve ulaşılamaz gelen konuları işlemekteydi. Zamanla gerçeğe dönüşen bu konular, insanların hayal edebildiği her şeyi gerçekleştirebileceği anlamına gelmektedir. Bu noktadan bakıldığında bilim kurgu filmleri, belki de medeniyetlerin gelişmesine yön vermektedir. 2014, Amerikan yapımı bir film olan Dinleyiş izle, bu alanda örnek gösterilebilecek harika bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini, beyaz perdede pek aşina olmadığımız bir isim olan Khalil Sullins yapıyor. 100 dakikalık bir bilim – kurgu filmi olan Dinleyiş’te, Thomas Stroppel, Artie Ahr, Amber Marie Bollinger gibi oyuncular yer alıyor. Listening izle sizi mest edecek.

listening-dinleyis-izle
Dinleyiş türkçe dublaj izle filminin konusu, tam da bilim – kurgu filmlerine yakışacak cinsten. Dahi bir öğrenci grubunun etrafında şekillenen olaylar, teknolojik gelişmelerin doğru şekilde kullanılmazsa ne kadar tehlikeli olabileceğini anlatıyor. Çok zeki olan bu öğrenci grubu, sürekli olarak proje üretmektedir. Derbeder ve 5 parasız bir hayat geçiren öğrenciler, para kazanma adına bir şeyler yapmak isterler. İnsanların zihinlerini okuyabilen bir program üzerinde çalışan gençler, sonunda bu projede başarıya ulaşırlar. İnsanların karar verme yetileri, özgür iradeleri, belki de ellerinde bulundurdukları en değerli hazineleridir. Geliştirdikleri bu program, bu özgürlüğün yavaş yavaş yok olmasını sağlayacaktır. Önce kendi hayatlarını etkileyecek olan bu program yüzünden, özgür irade denen kavram ortadan kalkma tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır. Gençlerin vermesi gereken ciddi kararlar, atılması gereken ciddi adımlar olacaktır. Geleceğin tehlikeli bir hal alması, para kazanmaktan çok daha büyük bir önem teşkil etmektedir.
2014 yılında çıkan filmler arasında çok iyi bir yer edinmeyi başaran Dinleyiş full hd izle, aynı zamanda gerilim öğeleri de içermektedir. 100 dakikalık bu filmde yerinizde durmanız çok zor olacak. Ani şekilde gelişen olaylar, görsel öğelerin kalitesi ve işitsel olarak tamamlanan efektler, film izleme keyfinizi doruğa çıkaracak. Yetenekli bir yönetmen olarak karşımıza çıkan Khalil Sullins, bu filmde yakaladığı başarıyı sonraki filmlere taşıyabilirse, gelecekte adından çokça söz ettirecek yönetmenler arasına girecektir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.