Dexter 1. Sezon 4. Bölüm izle full altyazlı 720p

02-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dexter 1. Sezon 4. Bölüm izle full altyazlı 720p
311

Dexter’ın geçmişte gittiği yerlere Buz Kamyonu Katili diye bilinen seri katil ceset parçaları bırakmaktadır. Bu ceset parçaları Dexter’ı geçmişinde bir gezintiye götürmektedir. Buz Kamyonu Katili’nin Dexter’ı iyi tanıdığı veya hakkında çok şey öğrendiği anlamına gelmektedir. Dexter bu ceset parçaları ve ailesiyle vakit geçirdiği yerleri hatırlayarak iç dünyasında kendini sorgular.

 

 

LaGuerta parçalanmış ceset olayında bekçi Tony Tucci’nin Buz Kamyonlu Katil’le bağlantısını çıkarır. Miami’nin pek çok yerinde bulunan el ayak parçalarından yola çıkan Dexter bu parçaların hala hayatta olan Tucci’ye ait olduğunu bulur ve Tucci’yi kurtarır. Asıl katil yani Buz Kamyonlu Katil bulunamamıştır. Dexter 1.sezon 4.bölüm izle kısmından diziyi izleyenler dizi içerisinde Dexter’in kimseyi öldürmeyip öldürülmek üzere masaya yatırılmış olan bekçiyi kurtardığını göreceklerdir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.