Dexter 1. Sezon 3. Bölüm izle altyazlı tek parça 720p

01-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dexter 1. Sezon 3. Bölüm izle altyazlı tek parça 720p
753

Dexter’ın kız kardeşi Debra Buz Kamyonlu Katil adı verilen seri katilin cinayetlerini araştırmaya devam etmektedir. Buz Kamyonlu Katil’in son cinayetinde Debra Dexter’dan kendisine yardım etmesini ister. Bu arada Dexter Jeremy adlı hapisten yeni çıkmış bir gencin peşindedir. Dexter bu gencin yeniden suç işleyeceğini düşünmektedir. Buz Kamyonlu Katil cinayetinde komiser La Guerta parçalara ayrılmış cesedin olduğu bölgede bulunan gece bekçisi Tucci’den şüphelenmektedir.

 

 

dexter 1. sezon 3. bölüm 720p altyazlı full hd izle

 

Dbra ve Dexter suçlunun Tucci olduğunu düşünememektedir ve katili arama çalışmaları devam etmektedir. Dexter 1.sezon 3.bölüm izle ikonu tıklatıldığında dizi önceki bölümde öldürülen polis ve eşinin ölümü ile ilgili soruşturma yapan Doakes’ın bu ölümlerden sorumlu olduğunu düşündüğü kişiyi takibiyle devam eder. Dexter’ın bu bölümü de yine Dexter’ın suçlu olarak gördüğü hemşireyi öldürmesiyle son buluyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.