Dexter 1. Sezon 11. Bölüm izle 720p altyazlı full

07-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dexter 1. Sezon 11. Bölüm izle 720p altyazlı full
822

Buz Kamyonu Katili’nin işlediği son cinayette katil önceki cinayetleri kadar cani bir iş ortaya koymamıştır. Bu Dexter’ın dikkatini çekmiştir. Ayrıca seri katil bu cinayetinde acemice bir iş ortaya koymuştur. Dexter katilin Miami’yi terk etmek üzere olduğunu ve bunun için de aceleci bir cinayetle seri cinayetlere son vereceğini düşünmektedir ama bu konuda yanılmaktadır.

 

 

dexter 1. sezon 11. bölüm full 720p izle

 

 

Buz Kamyonu Katili Dexter’a tuzak kurarak kardeşi Debra’yı kaçırmıştır. Debra Dexter’a dışarı çıkmayacağını söylemiş fakat Ruby’nin aramasıyla onun teknesine gitmiştir. Debra’nın erkek arkadaşı Ruby Debrayı kaçırıp öldürmeye çalışır.  Bu arada Doakes suç mahallinde Dexter’ın çok tuhaf davrandığını fark edince ondan şüphelenmeye başlamıştır. Dexter Buz Kamyonu Katili’nin Ruby olduğunu düşünür ve Debra’yı aramaya başlar. Dexter 1.sezon 11.bölüm izle bölümünden izleyicilerin merakla beklediği ama sonuçlanmayan bir sona ulaşır.  Dexter Debra’ya ulaşamadan bölüm biter.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.