Deli Aşk Tek Parça 2017 izle – Emrah Kaman Türk Komedi Filmi

11-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Deli Aşk Tek Parça 2017 izle – Emrah Kaman Türk Komedi Filmi
2526

Emrah Kaman’ın baş rolünde oynadığı ve son derece komik bir aşk hikayesine sahip olan Deli Aşk tek parça izle adlı filmin bütçesi 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Deli Aşk izle adlı film sinemalar da 2.463.573 kişi tarafından izlenmiştir. İnternet ortamında en çok aranan film sıralamasında 3. sırada bulunun bu film izleyenleri oldukça güldürmeyi başarmıştır.

 

Deli Aşk tek part full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Ekrem adında bir delikanlı hayatını Maraş dondurması satarak kazanan çok iyi kalpli ve saf bir adamdır. Hayatta tek gayesi sevdiği kız ile evlenmek olan bu adam kız arkadaşına çok güzel bir evlenme teklifi etmeye karar verir. Dünyanın en büyük dondurmasını yaparak insanları toplayıp, insanların karşısında evlenmek teklifi etmeye karar verir. Gün geldiğinde ise kız arkadaşına evlenme teklifi eden Ekrem, kızdan olumsuz cevap alınca bir anda dünyası başına yıkılır. Kız arkadaşının “kendinden başka kimseyi düşünmüyorsun ve bencilsin” sözleri üzerine kız arkadaşına bencil olmadığını ve kendinden başka insanları da düşünebildiğini kanıtlamaya karar verir. Fakat her yaptığı olay sonrasında başarısız olan bu adam meyhaneye giderek orada içmeye karar verir. Arkadaşının kendisini bırakıp gitmesi ile meyhane de tek kalan bu adamın dikkatini meyhane sahibi olan Melek çeker. Melek ile uzun uzun sohbet ettikten sonra tüm hayatını anlatan Ekrem, Melek ile yakın dost olur. Her akşam Melek ile buluşarak dertleşen bu Ekrem, sonunda kız arkadaşının bir erkek ile ilişkisi olduğunu öğrenir. En yakın arkadaşının düğününü adeta kendi düğünüymüş gibi hazırladığında ve kız arkadaşı da yeni sevgilisindne kazık yiyince yeniden Ekrem’e dönmek ister. Fakat Ekrem kararını vermiştir. Devamlı kendisi ile ilgilenen ve ne olursa olsun onu yalnız bırakmayan kadına yani Melek’e gidecektir. Deli Aşk full hd izle adlı filmde, aşık olduğun kadına değil sana aşık olan kadına git felesefesi ele alınmıştır. Sevginin en güzel yaşandığı yer sevildiğin yerdir.

 

2017 yılının en komik ve en güzel aşk filmi seçilen ve ünlü oyuncu Cem Yılmaz’ın da bir kaç sahne de yer aldığı Deli Aşk 720p izle adlı film hd kalite de ve tek parça olarak sitemize eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mezarcı adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.