Dark Summer izle 2015 korku filmleri full hd

27-05-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dark Summer izle 2015 korku filmleri full hd
390

le full izle araştırmacı bu iki kafadarın zaman içerisinde yaşadıkları şeyler farklı olaylara dönüşüyor. Film izlemek boş zamanların en eğlenceli vakit geçirten aktivitelerinden biridir. Yapacak bir şey bulamayan kişiler hemen bir film koyup izleme düşüncesine kapılırlar. Eğer siz de benim gibi sinemaya gitmek istiyor iseniz ve nasıl bir film izlesem ne izlesem diye kararsız kaldıysanız yeni vizyona girmiş filmler arasında bu filmi oldukça beğendiğimiz söylemeliyim.

dark summer izle

Dark Summer filmi farklı ilginç buldukları bu yerleri belgesel yapma belgesele dökme eğilimine giren bu iki araştırmacı gittikleri bir yerde oldukça ilginç bir topluluk ile karşılaşırlar. Bu topluluk kırsal kesimde yaşamakta olan modernlik nedir bilmeyen bir topluluk ve tarikat mensubudur. Bu tarikat Cennet Tarikatı diye adlandırılıyor. Tarikat olayı hemen her çağda her yerde var ve filmlerde de konusu geçiyor.

Dark Summer Türkçe Altyazılı izle onun söylediklerine ve yaptıklarına karşı oldukça hoş bir düşünceleri var ve ne yaparsa yapsın olumlu karşılıyorlar. Araştırmacı ikili hali ile bu tarikat durumlarını da belgesele yansıtmak istiyorlar. Bunun içinde daha çok zaman geçirmeye başlıyorlar.  Ancak zaman geçirdikçe yeni yeni ve farklı şeyler keşfetmeye başlıyorlar tarikat ile ilgili. Tarikatın var olan ama göremedikleri karanlık bir yüzü var ve bu yüzü keşfetmeye farkına varmaya başlıyorlar. Fark edilen şeylere ortak olmak ve bu gerilimi tatmak istiyor iseniz hemen biletinizi alın.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.