Dargın Kuzenler Sansürsüz 2017 izle – Dededen Kalan Miras Filmleri

09-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dargın Kuzenler Sansürsüz 2017 izle – Dededen Kalan Miras Filmleri
999

2017 yılının en iyi komedi filmleri arasında bulunan ve kuzenlerin miras için aralarındaki rekabetini konu alan Dargın Kuzenler full hd izle adlı film 1.000.000 TL harcanarak çekilmiş bir filmdir. Yapımcılarının açıklamalarına göre 1.836.289 kişi tarafından sinemalar da izlenen Dargın Kuzenler izle filmi büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Dargın Kuzenler filmi izle

 

Dargın Kuzenler tek parça izle adlı filmin konusuna siz değerli izleyicilerimiz için değinecek olursak; Şinasi, Habibe, Rüknettin ve Seyfettin çocukluktan beri birbirlerini çok seven fakat yaşadıkları bir olaydan sonra tamamen yolları ayrılan 4 kuzendir. Uzun yıllar birbirleri ile konuşmayan ve neden bu şekilde konuşmadıklarının sebebini bile bilmeyen bu 4 kuzen kendilerine gelen bir telefon ile şok olurlar. Çok sevdikleri dedelerinin ölmek üzere olduğu haberini alan bu 4 kafadar hemen köyün yolunu tutarlar. Köye gelmelerinin asıl amaçları ise dedelerinden kendilerine kalacak miras ve köyde bile devamlı konuşulan, dedelerinin bulduğu bir define haritasını ele geçirmektir. Köye vardıktan sonra dedelerinin öldüğünü öğrenen bu 4 kuzen, buldukları define haritası ile direk defineyi aramaya başlarlar. Uzun uğraşlar sonrasında definenin yeni kurulan cezaevinin içerisinde olduğunu anlarlar. Suç işleyerek kendilerini ceza evine attıran bu dört kuzenden 3 erkek olanı istedikleri koğuşa girerler. Gece herkes yattığında koğuşta sessizce kazı yapan bu 3 kuzen sonunda define için gerekli kasayı bulurlar. İlk mahkeme de tahliye olan bu 3 kuzen, bayan kuzenlerinin de yanına giderek kasayı açmak isterler. Fakat peşlerinde olan zengin bir mafya babası kuzenlerin elinden kasayı almak için akrabalarından bir tanesini rehin alır. Kuzenleri için tüm mirastan vazgeçen ve mafya babasına kasayı veren büyük kuzen, herkes tarafından tebrik edilir. Evlerine geri döndüklerinde ise kendilerini büyük bir sürpriz beklemektedir. Öldü sandıkları dedeleri ayakta ve karşılarında durmaktadır.

 

Kuzenlerin barışması için büyük bir oyun oynayan ve bu konuda başarılı olan bir dedenin ders niteliğinde filmi olan Dargın Kuzenler 720p izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve orjinal görüntü ile eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Parayı Bulduk filmini de sitemizden bularak seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.