Çizgi Ötesi izle 2017 full tek part hd

06-11-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Çizgi Ötesi izle 2017 full tek part hd
20627

ABD yapımı bir film daha Aralık ayında vizyona giriyor. Sıradan film konularının dışına çıkmayı başaran Flatliners izle yani Çizgi Ötesi filmi bir çok başarılı oyuncuyu barındırıyor. 5 arkadaşın maceralarını anlatan filmde rol alan kişiler şu şekilde; Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiersey Clemons. Filmin yönetmen koltuğunda ise Niels Arden Oplev oturuyor. Bilimkurgu, gerilim ve korku temalarının karışımı olan Flatliners 1 Aralık 2017 tarihinde beyaz perde ile buluşuyor.

 

 

Flatliners full hd izle

 

 

 

Tıp öğrencisi olan Courtney saplantı haline getirdiği ölümden sonraki yaşam deneyini arkadaşı olan Jamie paylaşıyor. Jamie tarafından kabul edilen deney ilk olarak Courtney tarafından hayata geçiriliyor ve sonucunda farklı bir boyut keşfediyor. Üstelik bu deney sonucunda hiç başına geçmediği piyanoyu profesyonel bir şekilde çalmaya başlıyor. Deneyi bu sonuçlarını gören Jamie aynı deneyi kendisi denemek istiyor. Daha sonrasında toplamda 5 arkadaş olarak devam ettikleri bu deney her seferinde daha farklı deneyim yaşamalarını sağlıyor. Aslında deneyin amacı ölümden sonraki hayatın var olup olmadığını bizzat araştırmak. Ancak deney 1 dakikalık kalp durdurmasıyla başlarken iş çığırından çıkarak 7 dakikalık deneyler haline dönüşüyor. Gittikçe tehlikeli olan bu deney açılan kapılardan bir takım doğaüstü yaratıkların ilgisini çekmeye başlıyor. İlk başlarda ufak tefek hatalar ile karşılaşan 5 arkadaş daha sonralarında bir şeylerin onlar için geldiğini fark ediyorlar. Tüm korku serüveni ise tam olarak bu noktadan sonra başlıyor. Tıp öğrencileri kalkıştıkları bu tehlikeli deneyin sonuçları ile feci bir şekilde karşılaşıyorlar. Geçmişte yaptıkları hatalar ile bir bir yüzleşmeye başlayan 5 arkadaş yaptıkları hatayı anladıklarında çok geç oluyor. Başlarına gelen garip olaylardan sonra direkt olarak doğaüstü varlıklar ile temasa geçmeye ve bir bir cezalarını ödemeye başlıyorlar. Her şeyi düzeltmeye çalışırken daha da kötü hale gelmesine neden olan Flatliners full hd izle filmi bilim kurgu ile gerçek hayatı dengeli bir şekilde işlemeye çalışıyor.

 

 

 

Türkiye’deki korku filmlerine benzer yanı bulunan Flatliners tek part izle filmi diğer yandan ABD film sektörünün aksiyon konularındaki ustalığını filme işlediği görülüyor. Özellikle doğaüstü varlıklar konusunda çok çekimser kalan film yapılan deneyler ve sonrasını iyi bir şekilde işlediği söylenebilir. 5 arkadaşın çıktığı bu yolda kazandıkları özel yetenekler insanların ilgisini çekecek ancak üniversiteler tarafından yapılan açıklamaya göre film tıp öğrencilerini tehlikeli deneyler yapmaya da yönlendirebilir. Aslında film yapılan bu tür deneylerin ne kadar tehlikeli olduğunu filmin sonlarına doğru anlatmaya çalışsa da başlarında verdiği özel yetenekler öğrencilerin ilgisini çekebilir. Gerilim ve korkuyu bir arada işlemeyi başarılı bir şekilde gerçekleştiren Çizgi Ötesi bu kadar problem içerisinde aşk yaşatmayı da unutmuyor. Courtney ve Jamie arasında geçen aşk daha sonrasında Courtney ‘in yaşanılanlardan sorumluluk hissetmesi ve herkesten uzaklaşmasıyla devam ediyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (2)
  1. Tamer 7 Aralık 2017, 04:52 -

    izlediğim için pişman değilim haaaa aklım hala hala izlemediklerimde :DDDDD

  2. osman kara 7 Aralık 2017, 20:32 -

    bu filmde unutulan değil iz bırakan ol :DDddfdfgdgfaaa

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.