Cin Ayet-i Aşk 2017 Sansürsüz izle – Türk Cin Konulu Filmler

07-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cin Ayet-i Aşk 2017 Sansürsüz izle – Türk Cin Konulu Filmler
734

Aşkın gücünün bu alemlerin ötesinde olduğunu ve Cin’ler aleminde bile yaşandığını konu alan ve insanların en büyük sevgisinin aşk olduğunu bir kez daha insanlara hatırlatan Cin Ayet-i Aşk sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Cin Ayet-i Aşk izle adlı film sinemalar da 2.762.682 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Cin Ayet-i Aşk 720p tek part izle

 

Cin Ayet-i Aşk tek parça izle adlı ve içerisinde cin konusu barındıran bu korku filminin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Çiçeği burnunda ve yeni bir evli çift olan Levent ve Elif, aileleri ile de konultuktan sonra 3 haftalık bir tatile çıkmaya karar verirler. Tatil sırasında çocukta yapmayı planlayan bu karı kocalar, tüm hazırlıklarını yaptıktan sonra yola çıkarlar. Fakat yolun sisli ve kaygan olmasından dolayı bir anda direksiyon hakimiyetini kaybeden Levent kaza yapar. Kaza sırasında kendisi ve karısı arabadan fırlar. Gözleri önünde karısının ölümüne tanık olan bu adam hastahaneden çıktıktan sonra en yakın köyde kendisini terk edilmiş bir eve hapseder. Geceleri kendi kendine konuştuğu sanılan Levent aslında etrafına acısından dolayı Cin’leri toplamıştır. Etrafına toplanan Cin’lerden bir tanesi köy de yaşayan Zeynep adında bir kadına aşık olunca olaylar kontrolden çıkar. Zeynep Cin tarafından hamile kalır ve yarı Cin yarı insan bir bebeği olur. Kocası Cin tarafından öldürülen Zeynep kızına uygun bir beden bulmak için Levent ile anlaşma yapar. Levent’in eşinin ruhunun içinde olduğunu düşündüğü Aslı’yı köye çekecekler ve bedeni kızına verilirken ruhu yeniden Levent’in olacaktır. Falcı kılığında Aslı’nın karşısına çıkan ve köye gitmesi gerektiğini söyleyen kadın sonunda amacına ulaşır. Aslı ve 2 arkadaşı köye gittiklerinde ise hayatlarının en korkunç olaylarını yaşayacaklardır. 2 Cin ve 1 kadının hedefi haline gelen Aslı ise kurtulmak için tek çare olarak Allah’a sığınacak ve geri kalan hayatında asla unutamayacağı olayların içerisinden kurtulmak için canını dişine takacaktır.

 

2017 yılında aşk konusu ile Cin’lerin musallat konusunun bir arada anlatıldığı Cin Ayet-i Aşk full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Uzakta Kalan adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.