Churchill izle 2017 tek part 720p

17-01-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Churchill izle 2017 tek part 720p
969

Ünlü politikacıların ve devlet adamlarının hayatları her zaman için sinemanın ilgisini çekmiştir. İngiltere’nin ünlü başbakanı Winston Churchill de doğal olarak ilgi merkezi oluyor. Nazi Almanyasının sonunu getirmeye hazırlanan müttefikler İngiltere ve ABD 1944 Haziran’ında ünlü Normandiya Çıkartmasının hazırlıkları içindedirler. Churchill izle derseniz o zor yıllara dönecek, tarihi bir kez daha hatırlayacaksınız. Belki de arada hatırlamak gerek, çünkü özellikle İkinci Dünya Savaşı’nın nasıl kazanıldığını İngilizler hiç unutmadılar.

 

 

churchill tek part full izle

 

 

Artık yaşlanmaya başlayan Winston’ı ABD komutanları bu zor çıkartmada biraz geri planda tutmaya niyetliler. Ama Churchill o ünlü purosunu da yakarak olayların merkezinde olmaya, kararlar vermeye ve uygulatmaya alışmış. Bu dönemde tamamen realist bir devlet adamı pozisyonunda görünse bile zaman zaman karısı Clementine’in duygusal desteğine de ihtiyaç duyuyor. Jonathan Teplitzky’nin yönetmenlik yaptığı filmde Stanley Tucci, James Purefoy, Brian Cox gibi oyuncuları tarihi kişilikler olarak izliyoruz.

 

 

Churchill full hd izle size yakın tarihten bir kesit sunuyor. Kapalı kapılar ardında planlanan savaşların ve politikanın da filmde yoğun bir arka plan oluşturduğu tahmin edebilirsiniz. Churchill Türkçe dublaj izle seçeneği bu ayrıntıları daha iyi anlamamızı sağlıyor. Çanakkale savaşını kaybeden Churchill’in bu sefer kazanmak zorunda olduğunu görüyoruz. Winston Churchill artık tarihe mal olmuş bir karakter. Kendisine 1953 yılında Nobel Edebiyat Ödülü bile verildi, herkes neden edebiyat diye sordu. Oysa ki sadece Batı’nın gönül almasıydı.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.