Can Feda 2018 Tek Parça izle – Burak Özçivit Askeri Filmi

10-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Can Feda 2018 Tek Parça izle – Burak Özçivit Askeri Filmi
2760

2018 yılında yapılan askeri filmler nedeni ile 2018 yılının askeri konulu filmlerin yılı olduğunu söylemek hiç te zor olmaz. Sınır ötesi operasyonların konu alındığı Can Feda tek parça izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 TL olarak açıklanmış ve Can Feda izle adlı film sinemalar da 1.612.288 lişi tarafından izlenmiştir.

 

Can Feda 1080p online izle

 

Filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Suriye ve Irak topraklarında bulunan ve ülkemizden toprak isteyen bazı terörist gruplarının ülkemiz köylerine atılan toplardan ve sıkılan silahlardan dolayı bir çok vatandaşımız yaralanmış yada hayatını kaybetmiştir. Bu durum karşısında sessiz kalmak istemeyen devletimiz meclisten hemen teskereyi çıkarmış ve sınır ötesi operasyonlara hazırlanmaya başlamıştır. TSK öncülüğünde yapılacak olan bu sınır ötesi operasyonda mehmetçiklerin geçecekleri ve tankların istikamet yollarının temizlenmesi için özel kuvvetler tarafından bir grup asker önden gönderilir. Fakat devletin içinde bulunan hainler bu operasyonun ve gelecek olan özel kuvvetlerin istikametini çoktan teröristlere bildirmiştir. Kurulan tuzaklardaın habersiz olarak vatanın güvenliği ve halkımızın güvenliği için korkusuzca yolunda ilerleyen bu askerlerimizi oldukça zorlu çatışmalar ve tuzaklar beklemektedir. Vatan için canlarını feda etmekten çekinmeyecek olan bu askerlerin müthiş gerçekçi savaş sahnelerini Can Feda full hd izle adlı filmde bulabilirsiniz. Türk askerinin milyonlarca Türkiye vatandaşının dualarını arkalarına alarak çıktıkları bu yolculukta başarılı olmaları için devlet tarafından her şey yapılmaktadır. Askerlerimizin temizlediği yollardan gelen tanklarımız ve mehmetçiklerimiz ise kuzey bölgesindeki teröristlerden geriye kalan inleri ve mühimmatları yok ederek büyük zarar verecektir. Merkeze gelindiğinde ise askerlerimiz kendilerini tam bir savaşın ortasında bulacaklardır. Buradan çıkmak ise imkansız kadar zor olacaktır.

 

Ünlü oyuncu Burak Özçivit’in baş rolde oynadığı ve askerlik rolünü mükemmel derece de icra ettiği Can Feda 720p izle adlı film sitemize full hd ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Pasifik Savaşı 2 İsyan adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (2)
  1. elif akkaya 12 Temmuz 2018, 13:10 -

    MEKTEBİNDE ŞEHADET OLAN BİR MİLLETİN KADERİNDE ESARET YOKTUR!

  2. elif akkaya 12 Temmuz 2018, 13:10 -

    MEKTEBİNDE ŞEHADET OLAN BİR MİLLETİN KADERİNDE ESARET YOKTUR! güzel.ve duygusal

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.