Çam Yarması 2017 Full Hd izle – Yaramaz Üvey Evlat Filmleri

13-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Çam Yarması 2017 Full Hd izle – Yaramaz Üvey Evlat Filmleri
604

2017 yılında vizyona giren ve macera ve komedi dolu olayları ile insanların gülmesine neden olan Çam Yarması sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 1.400.000 TL olarak açıklanmıştır. Çam Yarması izle adlı film sinemalara ilk çıktığı tarihten sinemalar da kaldığı tarihe kadar 1.672.568 kişi tarafından izlenmiş ve büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Çam Yarması tek part online izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza bahsetmemiz gerekirse, Ferda ailesi çocukları olmadığından dolayı bir çocuk esirgeme kurumuna başvurarak bir tane evlatlık çocuk almak isterler. Seçtikleri çocuk 3 kardeş çıkınca karısının isteğini kıramayan adam 3 çocuğu da evlatlık olarak almaya karar verir. Son derece zengin olan bu aile aradan 30 yıl geçtikten sonra tüm mal varlığını kaybetmiştir. Bu mal varlıklarını kaybetmelerinin nedeni ise zamanında evlatlık aldıkları 3 çocuktur. 30 yıl boyunca hiç bir işe girmeyen ve hiç çalışmayarak sadece babalarının paralarını yiyen bu çocuklar en sonunda babaları tarafından evden kovulurlar. İş bulmadan gelmeyin diyen babalarının gözüne girmek için iş bulmaya karar veren bu 3 kardeş, arkadaşlarının yardımı ile bir gece kulübüne kapı güvenliği olarak girerler. Kapıda yapmaları gereken tek şey damsız adamları içeri almamaktadır. İstanbul’un en büyük mafya babalarından Gaddar Okan’ın oğlu gece kulübüne damsız girmeye çalışında 3 kardeş tarafından dövülür ve üstü soyularak boxerlı bir şekilde eve gönderilir. Bu durum basına sızınca Gaddar Okan’ın sözü hiç bir yer de geçmemeye başlar. Bu durumu temizlemek için 3 kardeşi ortadan kaldırmaya karar verir. Mafya babasının kendilerini aradığını öğrenen bu 3 kardeş hemen ilk otobüse binerek İstanbul’dan kaçarlar. Bindikleri otobüsün Çorum’a gittiğini öğrendiklerinde ise en son durak Çorum’da inmeye karar verirler. Bura da başlarına açacakları belalar ve komik olaylar Çam Yarması tek parça izle adlı filmin tamamıyla konusunu oluşturacaktır. Buldukları işler de bir türlü tutunamayan bu adamlar kahvecinin de başını derde sokmaktan geri kalmayacaklardır.

 

2017 yılının en komik ve macera dolu filmleri arasında gösterilen Çam Yarması full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deli Aşk adlı yerli komedi filmini de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.