Cake – Pasta 2015 Türkçe Dublaj Full HD izle

21-10-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cake – Pasta 2015 Türkçe Dublaj Full HD izle
386

Filmler insanların ufuklarını aydınlatır, genişletir. Her zaman yeni şeyler öğrenmek için illa ki gezmek, görmek, okumak, dinlemek gerekmez. Bazen de sadece izlemek yeterlidir. İzleyeceğiniz filmler de sizlere bir şeyler öğretir. Hayatınızda farklı bakış açılarına sahip olmanızı sağlar. Ancak ne yazık ki çekilen ve vizyona giren her filmde aynı etkiyi bulmak mümkün değildir. Zaten bu tür filmler de izleyiciden hak ettiği tepkiyi alır. Ancak bazı filmler vardır ki izlediğinizde gerçekten hayatınızda bir şeylerin farkına varmanızı, hayata dair yeni şeyler öğrenmenizi sağlar. Cake izle de bu tür filmler arasında yer alan, insana farklı bakış açıları kazandıran, psikolojik rahatsızlıkları olan bir kadının hayata nasıl baktığını göreceğiniz, psikolojik çözümlemeleri olan bir filmdir. Pasta izle sizi mest edecek.

 

cake-pasta-izle

 

Filmin baş karakteri Claire, psikolojik problemleri olan ve insanlardan uzakta bir yaşam sürmeyi, yalnızlığı tercih eden bir kadındır. Claire, kendisine şehirden uzak evinde bir hayat kurmuştur. Dış dünyasıyla ilişiğini koparmıştır. Dış dünyaya dair tek hayat belirtisi, katıldığı psikolojik terapi grubudur. Annesiyle yaşamını sürdüren ve iç dünyasında yalnızlığı yaşayan Claire, bir gün arkadaşı Nina’nın intihar etmesiyle farklı bir dünyaya sürüklenmeye başlar. Nina’nın intiharın eşiğine nasıl geldiğini ve neden intihar ettiğini merak eder. Onun dünyasına girmek ve bu olayın arkasında yatan olayları öğrenmek ister. Nina, Claire’ın kabuslarına girmeye başlar. Hatta onunla ilgili halüsinasyonlar görmeye başlar. Bu durum onu iyice meraklandırmıştır. Nina’nın geride bıraktığı 3 çocuğu ve bir eşi vardır. Claire onlarla tanışmak için Nina’nın evine gider. Macerası böylece başlar. Cake 2014 yılında vizyona girmiş ve büyük ilgi görmüştür. Psikolojik çözümlemeleri olan film daha çok dram türünü ele almıştır. Filmde arada sırada karşımıza çıkan güldürü unsurları, bu filmin komedi dalından da etkilendiğinin göstergesidir.

 

 

Cake türkçe dublaj izle filmi 92 dakika sürmektedir. Yönetmeni Daniel Branz, iki türden de etkilenmiş olan bu filme profesyonel bakış açısını da katmıştır. Oyuncuları oldukça ünlü isimlerdir. Jeniffer Aniston, Sam Wordhington, Anna Kendrick ve Britt Roberson gibi isimler bu filmde kendilerini göstermişlerdir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.