Bölük izle 2017 yerli filmler full hd

22-10-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bölük izle 2017 yerli filmler full hd
189376

Yönetmenliğini ve senaristliğini Aytaç AĞIRLAR ’ın üstlendiği, Kaan YILDIRIM , Hakan KURTAŞ , Alina BOZ , Aykut AKDERE , Uğur CİVANER , Salih USTA , Olgu Baran KUBİLAY ve Selim AKGÜL gibi genç ve yetenekli oyuncuların rol aldığı 2017 yapımı Türk Filmi ekim ayının 3. Haftasında dram türünde vizyona girecek. Filmin yapımını ise birçok başarılı yapıtla hatırladığımız Taff Pictures tarafından yapılması dikkatleri flimin üzerine çekmiştir. İncir Reçeli filmindeki yönetmenliği ile adından sıkça söz ettiren, izleyicilerin kalbinde taht kuran Aytaç AĞIRLAR’ın son filmi olma özelliğini taşıyan Bölük izle, fragmanların yayınlanmasından itibaren sosyal medyada ilgi odağı oldu. Filmin dağıtımında ise UIP Türkiye görev alacak.

 

 

bölük full hd tek part izle

 

 

Filmin giriş bölümünde yeni askere giden insanların sivil hayatta neler yaşadıklarını, nizamiye kapısından girdikten sonra nelerle karşılaştıklarını izleyicilere aktarmayı başarmış bir yapım. Nizamiyeden girdikten sonra arkada bırakılan hayatın tamamen değiştiği duyguların daha yoğun yaşandığı ve yeni şeylerin öğrenilip Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen insanların birbirleriyle asker ocağında nasıl tanıştıkları işlenmiş. İlerleyen sahnelerde ise içerisinde dostluk ve özlem sahneleriyle bir bölük full hd izle askerin yaşadıklarıyla izleyicinin duygularını kabartan yapım genel itibari ile dram ağırlıklı. Kimi insanların bir an önce bitirmek için gün saydığı görevi kimi insanların ise askerde kalmak için neler yapması gerektiği sahnelemiştir. Ayrıca fragmandaki emir komuta ile askeri düzende bulunan mutlak itaat vurgulanmaya çalışılmıştır. Askerde tertip olarak ifade edilen ikili arkadaşlıkların bir çatışmada sadece iki kişi arasında değil iki askerin birbirlerinin ailelerine olan sorumlulukları olarak karşımıza çıkıyor. Tüm sahnelerin ağır drama ile işlenmiş olması izleyicileri filme odaklama noktasında hiç sıkıntı çekmeyeceğini gösteriyor.

 

Geçmiş yıllarda Nefes filminde işlenen askerlik tanımı ve çatışma koşulları gibi bu filmde de aynı benzerliklerle karşılaşabiliriz ama bölük filmi konu bütünüyle ve geniş zaman içerisinde karakterleri ele aldığı için bir adım önde gözüküyor. Askerlik olgusunu tüm yönleriyle direkt olarak ileten yapım askere gidenler tarafından abartı olmadığı gibi askerlik hakkında bilgi sahibi olmayanlara bile olayları aktarabilecek sahnelere sahip. Özellikle fragman da geçen sahne kesitleri filmin soluksuz izlenecek bir yapıt olduğunu kanıtlıyor. Nefes filminde hatırladığımız hepimizin akıllarına kazınan ; Uyursan ölürsün asker! Repliği gibi Bölük tek part full izle filmi çerisinde geçen ; Silahını sardın mı ? Sahibi sen olacaksın! Tepti mi? Iskalar! Iskalayınca vuramazsın!  Vuramadın mı? Ne işin var lan orduda ! Güçlü olacak kolların! Say asker! Bakma asker suratıma  Say asker say! Her zaman adam vurmak için değil! Adam kurtarmak için say!  Ranza arkadaşını kurtarmak için ; güçlü olacak kolların say! Kan fışkıran göze bastıracak kadar güçlü olacak kolların. Kan sızdırmayacaksın silah arkadaşının canından. O kanın hesabını sana soracak anası, karısı bana değil sana! Hesap vermek istemiyorsan say! Repliği filmden sonrada insanların arasında popüler olacak gibi görünüyor. Unutmadan Bölük 20 ekimde sinemalarda.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (6)
 1. feda 7 Aralık 2017, 01:43 -

  tam benlik filmdi, gurur duydum

 2. seyfi 12 Şubat 2018, 02:13 -

  gerçekten çok duygulandım, askerimizden Allah razı olsun.

 3. Çukur 14 Şubat 2018, 18:41 -

  Film Cok Guzele Benzıyor

 4. mustafa 23 Şubat 2018, 12:12 -

  vatan millet sakarya

 5. HAyvan 1 Mart 2018, 20:26 -

  süper asker filmi

 6. mert 1 Temmuz 2018, 16:13 -

  gerçekten güzeldi..duygusal ve anlamlı..vatan sağolsun

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.