Big Fish izle 2003 türkçe dublaj full

08-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Big Fish izle 2003 türkçe dublaj full
5097

Filmin başrolünde yet alan William Bloom babasının kanser haberi nedeniyle ölüm döşeğinde son zamanlarını yaşadığı için, bütün birikim ve elde ettiği kariyeri başta olmak üzere her şeyi terk edip ailesinin evine geri dönme kararı alır. Bu yapmış olduğu fedakarlık elbette aile içinde ona çok büyük bir ilgi olarak geri dönecektir. Fakat başrolün geride bıraktığı ve uzun bir süre emek verdiği geçmişini unutması bir anda kopması kolay değil ama bir yandan da canından çok sevdiği babasının hastalığı söz konusu işte bu noktada ikilemde kalan oyuncunun başından geçen maceraları Big fish full hd izle yazıp sizde yaşayabilir ve takip edebilirsiniz.

 

 

büyük balık full izle

 

 

​​​Gezgin ve özellikle ülkesi çapında oldukça tanıdık bir satıcı olan babasını çok yakından tanımak adıma birçok yol dener. Uzun zamandır babasından uzak olmasından dolayı hakkında ayrıntılı çok şey bilmez ve artık bu yakınlaşmadan sonra babası hakkında daha çok şey öğrenmeye karar verir. Efsanevi bir kişiliği bulunan babasının gençlik döneminde yaşadıklarına dair öyküleri bir bir toplamaya başlar. Bu öyküleri bulmak ve toplamak elbette öyle kolay olmayacaktır bazı fedakarlıklar ve emekler isteyecek olan bu durumu Big fish Türkçe dublaj izle yazıp Türkçe izleyebilir ve bir oğulun babası adına bilgi toplarken başına gelenleri görebilirsiniz. Babasının gençlik döneminde yaşadıklarına dair başta efsaneler ve mitler olmak üzere bütün delilleri bir araya getirip bir puzzle’ın parçalarını andıran bu delilleri yan yana getirip sonuca varmak isteyen başrol oyuncusu bir süre sonra yorgun bir şekilde oturacak ve anlaşılması güç olan babasının yaşamını zaferleri ile yanı sıra zaafları ile de ortaya dökecektir. Big fish izle yazıp bu zaafları ve zaferleri görünce izleyicileri de şok eden olaylar meydana gelecek.

 

Türkiye’de Büyük balık izle olarak da ulaşılabilen bu film Daniel Wallace’ın kitabından alıntılarla ayarlandı. En az kitap kadar akıcı ve izleyiciyi ekrana kilitleyen bu filmde en çok göze çarpan durum ise oğlunun bilgileri toplarken ki çırpınışına babasının fazla ilgi ile yaklaşmaması.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.