Bezm-i Ezel Full Tek Parça izle – Cin Konulu Türk Korku Filmleri 2017

14-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bezm-i Ezel Full Tek Parça izle – Cin Konulu Türk Korku Filmleri 2017
613

2017 yılının korku filmleri arasında yerini alan ve izleyicilerin aşırı derece de korkmasına sebep olan Bezm-i Ezel sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.600.000 TL para harcanarak yapıldığı açıklanmıştır. Bezm-i Ezel izle filmi sinemalar da 864.793 insan tarafından izlenmiştir ve yapımcılarına beklenenden daha fazla para kazandırmıştır.

 

Bezm-i Ezel Cin filmleri izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yasemin ve Mustafa, farklı dinlere mensup olmalarına rağmen birlikte olmayı başarmış bir çifttir. İzmir’de birlikte yaşayan çiftin sakin hayatı, günün birinde Yasemin’in gördüğü korkunç bir kabus ile sarsılır. Kabusun ardından Yasemin, bir dizi paranormal olaylar yaşamaya başlar. Gördüğü rüyaların artması üzerine korkularından ve rüyalarından Mustafa’ya bahsetmeye karar verir. Mustafa’nın hafife aldığı bu olaylar karşısında kilise papazından yardım istemeye karar verir. Ancak kilise papazının da yardımı yetersiz kalan Yasemin, bir türlü çözüme ulaşamaz. Olayların şiddetlenmesinin ardından ve yaşanan olaylara Mustafa’nın da tanık olmasının ardından olayın ciddiyetine varan bu ikili en sonunda saygıdeğer Mansur Hoca’ya ulaşırlar. Mansur Hoca, zor da olsa yavaş yavaş sırları aralamaya başlar. Yasemin’e çok tehlikeli bir cin kabilesi musallat olmuştur ve bunun kaynağı babası İshak’tır. İshak zamanında yapmış olduğu bir anlaşma sonrasında kabilenin isteğini yerine getirmediğinden dolayı kabile kızına musallat olmaya karar vermiştir. Mansur Hoca, Yasemin’in başındaki büyük tehlikeyi yok edebilmenin tek yolunun İshak’ın gizli sırrını çözmek olduğunu anlar. Yasemin hayatı için mücadele ederken, Mansur Hoca da onu korumak adına sırları aşmak zorundadır. Bezm-i Ezel tek parça izle adlı filmi izleyen bir çok insanın rüyalarında korkunç olaylar gördükleri sosyal medya yorumlarında sabit olarak anlaşılmaktadır. İnsanların zihnine direk etki eden bu filmi izlerken yaşanan olayları adeta kendiniz yaşıyormuş gibi hissedecek ve en korkunç anılarınızı gözünüzün önünde yaşayacaksınız.

 

Son yıllarda artan Cin filmleri arasında yerini alan ve izleyiciler tarafından oldukça tutulan Bezm-i Ezel full hd izle adlı filmi sitemize 720p ve tek parça olarak eklemiş bulunmaktayız. Bu filme benzer bir korku filmi daha izlemek isteyenler için Cin Ayet-i Aşk adlı cin filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.