Betondaki Çatlaklar – Risse im Beton 720p Full izle (2014)

04-09-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Betondaki Çatlaklar – Risse im Beton 720p Full izle (2014)
894

Sinema dünyasında kendine geniş yer edinen ve özellikle festivallerde en azından kendini Betondaki Çatlaklar Tek Part izle tanıtma imkânı bulan Türk yönetmenlerimize 22 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girecek filmiyle Umut Dağ da eklendi. İlk uzun metrajlı filmi Kuma ile beyaz perdeye giren Umut Dağ’ın ikinci filmi Betondaki Çatlaklar bir baba-oğul hikâyesinin değişik, trajik kimi zaman realist yanlarına dikkat çekiyor. Özellikle sorunlu aile ilişkilerinden iyi anekdotlar çıkaran yönetmenlerin bu konuda pek çok film çektiği malûmumuz. Betondaki Çatlaklar filmi de bu aşamada çekici bir film. Filmin ilk gösterimi Berlin Film Festivali’nde gerçekleşti. Dünyaca ünlü olan bu festivalde gösterime girmesi ise film için büyük bir prestij sağlamıştır. Büyük beğeni toplayan filmin fragman ve konusuna ayrıca Betondaki Çatlaklar Risseim Beton izleden bakabilirsiniz.

Betondaki Çatlaklar Full HD İzle yapımcıları daha önce Michael Haneke’nin birçok filmde birlikte çalıştığı ve en son ‘Amour’ filminde de çalışmaya devam ettiği Michael Katz ve Veit Heiduschka. Aynı zamanda Umut Dağ Michael Haneke’nin öğrencisi. Daha önceki filmiyle iki ödüle aday gösterilen yönetmenin bu filmde de aynı başarıyı göstermesi bekleniyor. Filmi Türkçe izleyebilmek için Betondaki Çatlaklar Risse im Beton türkçe dublâj izle den bakabilirsiniz. Dünya prömiyerini Berlin Film Festivalinde yapan filmin başrolünde Murathan Muslu ve Alechan Tagaev var. Film 105 dakika sürüyor. Bu süreçte sizi kimi zaman heyecanlı kimi zaman trajik sahneler bekliyor. Filmin konusu hapishanede geçirdiği on yıldan sonra Ertan’ın, suç dünyasından uzak durarak yeni bir başlangıç yapmak istemesiyle başlıyor. Ancak kimse ona inanmıyor. Ona inanmayanlara inat hayatını değiştirmeye karar verecektir. Ancak önünde bir engel vardır. O da yıllardır görmediği oğlu Mikail ise müzisyen olmanın hayalini kurarken bu hayalini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu parayı uyuşturucu satarak kazanmaya karar veriyor. Ertan’ın, oğlunu suç dünyasından korumak için kimliğini gizleyerek ona yaklaşmaya çalışmasıyla gelişen filmin Çekimleri Avusturya’nın Viyana şehrinde gerçekleştirilen filmde hem yabancı hem Türk oyuncular yer alıyor. Dram türünde olan filmde Ertan’ın oğlunu bataklıktan kurtarıp kurtaramayacağı film boyunca merakımızı artırıyor. Film birçok açıdan ailesel bir dram niteliğinde olmasına rağmen içinde macera ve aksiyona dair öğelerde bulundurmaktadır. Ailecek izleyebileceğiniz etkileyici bir film. Ancak hüznü çok derinden yaşatacak olan bir filmdir. Müziklerini Iva Zabkar’ın yaptığı filmi Betondaki Çatlaklar Risse im Beton  hd izle den izleyebilirsiniz. Yıllardır hapis yatmış olan Ertan cezası biterek hapisten çıkmıştır. Onunla kimliğini saklayarak görüşmeye devam etmeye çalışacaktır. Ancak bu istediği kadar kolay olacak bir durum değildir. Daha sonrasında ise tüm hayali müzisyen olmak olan Mikail’in yaşamında ki olumsuz gelişmeler babasının canını acıtacaktır. Bütün bunlara izin vermemek adına yine yasa dışı işlere bulaşacak ve oğlunu koruyacak miktarda bir para toplayacaktır. Mikail’ in hayatına bir misafir gibi girmeye hazırlanan Ertan istemediği halde uyuşturucu satmayı bile göze alacaktır. Karısı ile arasında birçok problem olan Ertan onunla artık görüşmemektedir. Ancak oğluna dair görevlerini aksattığı için kendini asla affetmeyecektir.

Betondaki çatlaklar 720p izle filminin detaylarına göz atacak olursak karşımıza çıkacak olan bilgiler filmin değerini daha da arttırmaktadır. Bir Türk yapımı olan filmde Michael Haneke imzasını görmekteyiz. Bu imza Amor filmine ait olan imzadır. Çünkü ünlü yapımcı betondaki çatlaklar filmi ile de göz doldurmaya devam edecek niteliktedir. Filmin yönetmeni daha önce birçok yapıma da imza atmıştır. Bu yönü ile film yönetmenin ikinci uzun metraja sahip filmdir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.