Ben Kendim ve Annem Türkçe Altyazılı Full HD izle (2014)

19-07-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Ben Kendim ve Annem Türkçe Altyazılı Full HD izle (2014)
45758

Ben Kendim ve Annem izle filminin ünlü yönetmeni olan Guillaume, hem senarist hem de başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Aslında filmde tamamen kendi hayatından kesitler sunmaktadır. Annesinin yaşamındaki tüm etkinliğini anlattığı film de cinsel yaşamına dair anlatılan birçok şey ile karşı karşıyadır. Cinsel yaşamının belirlenmesinde annesinin etkinliği çok büyüktür. Annesi olan kadın oldukça otoriter ve sert mizaçlı bir kadındır. Onun kendisi için biçtiği bir rol vardır hayatta. Onu kırmamak için bu rolün gereğini yapacaktır. Filmde Guillaume, izleyenleri kendisine hayran bırakacak kadar iyi bir oyunculuk sergilemektedir.

ben kendim ve annem izle

 

Ben Kendim ve Annem Full HD izle ünlü Fransız sanatçısı olan yönetmen tek kişilik bir gösterisi olan bu filmi izleyenlere beyaz perdede sunmaktadır. Filmin içeriğine bakıldığında Aristokrat bir ailenin Burjuvazi köklerinden geldiği yaşam öyküsü anlatılmakta ve bu ailede yaşanan bir ayrılık sonrasında çocuklar anne ve baba arasında paylaştırılmıştır. Anne ise en küçük çocuğunu almıştır. Kadın o yaşına kadar sadece kız çocuk sahibi olmak istemiş ve bunun için üç çocuk sahibi olmuştur. Ancak tüm çocukları erkek doğduğu için bu hasretini giderememiştir. Bununla beraber kadın çocuklarından en küçüğünü bir kız çocuğu gibi yetiştirmeye başlayacaktır. Annesini kırmak istemeyen Guillaume ise bu tavrı karşısında annesine karşı çıkmayacaktır. Annesi Guiallume’ye her zaman bir kız çocuğu gibi davranmış ve öyle seslenmiştir.

 

Ben Kendim ve Annem Türkçe Dublaj izle hatta küçükken ailesini yemek masasına toplamak için seslendiğinde diğer oğullarına oğlum diye seslenirken ona ismi ile hitap etmektedir. Oğlanlar ve Guillaume masaya diye çağırdığı günden bu yana kimlik karmaşası yaşamaktadır. Annesi ona telefonu kapatırken bile öpüyorum tatlım diye kapatmaktadır. Bütün bunlar onun eşcinsel gibi büyümesine neden olacaktır. Annenin oğlu üzerinde yapmış olduğu bu durum onun cinsel tercihleri konusunda önemli sorunlara yol açmıştır. Ünlü yönetmenin bütün hayatına bir ışık niteliğinde olan film onun sahne yaşamına kadar değinildiği bir biyografi tadı vermektedir. Köklerinin nerelerden gelmiş olduğuna kadar değinilmiştir. Filme sahne hayatından kadınlara olan ilgisine kadar birçok önemli ayrıntı aktarılmıştır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.