Beautiful and Twisted izle 2015 altyazılı full hd 720p

24-04-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Beautiful and Twisted izle 2015 altyazılı full hd 720p
133

Beautiful and Twisted izle bir serinin devamı niteliğinde çekilmiş olup gerçek bir hikayeden esinlenerek anlatılan bir hikayeye dayanmaktadır. Filmin gerçek bir hikayeye dayalı olması, daha izlenilir kılınmasına yol açıyor. Çünkü insanlar özellikle gerçek hikayelerin beyaz perdeye yansımasından hoşnut kalıyorlar. İzleyici izlediğinin bir hayal ürünü olmadığını bildiği için, izlerken dikkatini daha fazla yoğunlaştırıyor.

 

Beautiful and Twisted türkçe dublaj izle filminin sahnelerinde daima bir hareketlilik söz konusu. Film esasında dram ve gerilim ile polisiye, suç kategorileri altında ele alınmış olsa da filmde güldürü unsurları da oldukça fazla. Bu nedenle komedi esintilerinin olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Oldukça eğlenceli, aksiyon dolu bu filmde, güzel ve ünlü oyuncu Paz Vega başrolü almış. Bu da filmin çekiciliğini arttıran unsurlardan birisi. Twisted 2015 Amerikan yapımıdır. 2015 Yılında beyaz perdede vizyona girmiştir. Ünlü yönetmen Christoper Zalla’nın eşliğinde çekilen filmde, sahnelerin vuruculuğu yönetmenin başarısını yansıtmaktadır. Filmde özellikle kullanılan keyifli müzikler de dikkat çekmektedir. Suç ve kanun dışı hareketlerin sonsuz bir döngüye ulaşması, filmde daima dinç kalmanızı sağlıyor. Algının sürekli açık olması, filmin dinamik yapısının bir göstergesi olmuş. Film tam 86 dakika sürüyor ve bu süreçte izleyici kendisini filmin içinde buluyor. Senaristliğini Julie Brown ve Teena Both’un üstlendiği filmde ilginç sahneler yer almakta. Kadının seksapalitesinin de kullanıldığı sahneler, özellikle dikkat çekici tasarım kıyafetlerle süslenmiş. Filmin yapımcılığını ise Kyle A Clark ve Damian Gancsewski üstlenmiş. Filmin konusuna gelince, Ben Novack Jr, zengin bir mirasçının varisidir. Zengin olduğunu düşünen Ben Novack Jr, bir katliama kurban gidiyor ve ölüyor. Kendisine kalan otelin peşine o öldükten sonra başkaları düşüyor. O öldükten sonra macera dolu bir hikaye başlıyor ve film o dakikadan sonra duraksamadan aksiyonlu sahnelere şahit oluyor.

İzleyicisinden büyük beğeni toplayan Twisted 2015, gösterime girmesiyle birlikte yakaladığı başarıyı, güzel, yakışıklı ve yetenekli oyuncuların yanı sıra yaratıcı senaristi ile profesyonel yönetmenine borçlu görünüyor. Beautiful and Twisted full hd izle, heyecanın, aksiyonun, gerilimin, suçların ve suçluların hiç bitmediği, sizleri aksiyon dünyasına taşıyacak oldukça keyifli aynı zamanda oldukça da hüzünlü bir filmdir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.