Bahtiyar Bahtıkara 2017 Tek Parça izle – Türk Bahtsız Adam Filmleri

06-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bahtiyar Bahtıkara 2017 Tek Parça izle – Türk Bahtsız Adam Filmleri
1362

Bahtsız bir insanın hayatında kendisine eş olabilecek insanları bir türlü annesine beğendirememesini konulan Bahtiyar Bahtıkara tek parça izle adlı film 1.700.000 TL harcanarak çekilmiştir. Yapımcılar tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Bahtiyar Bahtıkara izle filmi sinemalar da 1.672.679 insan tarafından izlenmiştir.

 

Bahtiyar Bahtıkara tek parça izle

 

Bahtiyar Bahtıkara full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Küçük bir kasaba da doğup büyüyen ve tüm kasaba halkı tarafından sevilen Bahtiyar, aynı zaman da kasabanın camisinin imamı olarakta çalışmaktadır. 28 yaşına gelen ve hala bekar olan bu imamın bekar kalmasının tek sebebi ise oldukça seçici olan ve evladına kimseyi yakıştırmayan annesidir. Hayatına bir sürü kadın alan ve bir çoğu evlenilecek kızlar olan bu adam, annesi ile tanıştırdığında illaki kızlarda kusur bulması sonucunda ayrılmak zorunda kalır. Annesi yüzünden evlenemeyeceğini ve sap geldiği gibi sap gideceğini düşünen bu adamın hayatında sadece aşk konusu yolunda gitmemektedir. Fakat bir gün köy kahvesinde otururken köye yeni taşınan Veli Efendi’nin kızı Pakize’yi görünce bir anda nutku tutulur. Son derece güzel ve alımlı olan bu kız Bahtiyar’ın aklını başından alır. Hemen bu kızı kendisine ayarlamak için harekete geçen Bahtiyar, kızla tanıştıktan sonra bir kaç buluşmanın ardından annesi ile yanıştırmaya karar verir. Bu sefer annesi ile sadece tanıştırmak için tanıştıracak olan Bahtiyar’ın kararı kesindir. Annesi ne derse desin Pakize ile nikahı kıyacaktır. Fakat bu sefer annesinin yanı sıra Bahtiyar’ın büyük bir rakibi vardır. Kendisinin halasının oğlu olan Serkan’da abayı Pakize’ye yakmıştır. Pakize ise iki adamı kırmamak için ikisi ile de flört etmeye başlar. Aralarından bir tanesini seçeceğini söylediğinde ise Bahtiyar ve Serkan birbirinden komik olaylar ile kızı kendilerine aşık etmeye çalışacaklardır.

 

Son derece komik sahneleri ile izleyicilerinin karnına gülmekten ağrılar sokan Bahtiyar Bahtıkara 720p izle adlı film hd kalite de ve sansürsüz olarak sitemize eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir komedi filmi daha izlemek isterseniz Her Şey Mümkün adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.