Aşkın Sesi izle 2018 full hd 720p

04-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aşkın Sesi izle 2018 full hd 720p
15976

Uzun metrajlı filmler arasında 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek olan The Shape of Water bir çok sinemasever tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bir çok türü içinde barındıran film dram, romantik ve birazda fantastik konu içeriyor. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin oyuncu kadrosu oldukça kalabalık bir kadro ile yapılmış. Bir çok ünlü oyuncunun yanı sıra genç oyuncular da filmin içeriğinde yerini almış. The Shape of Water oyuncu kadrosunda; Elisa Esposito rolü ile Sally Hawkins, Richard Strickland rolü ile Michael Shannon, Giles rolü ile Richard Jenkins, Amphibian Man rolü ile Doug Jones, Dr. Robert Hoffstetler rolü ile Michael Stuhlbarg, Zelda Fuller rolü ile Octavia Spencer, Fleming rolü ile David Hewlett, General Hoyt rolü ile Nick Searcy yer alıyor.

 

 

 

aşkın gücü full hd izle

 

 

Geri rollerde de bir çok oyuncunun rol aldığı görülürken, bu filme katkısı bulunan oyuncuların isimlerini de anmadan geçmeyelim. Filme büyük bir desteği bulunan güçlü isemler ise; Bernard rolü ile Stewart Arnott, Mihalkov rolü ile  Nigel Bennett, Elaine Strickland rolü ile Lauren Lee Smith, Brewster Fuller rolü ile Martin Roach, Yolanda rolü ile Allegra Fulton, Mr. Arzoumanian rolü ile John Kapelos, Pie Guy rolü ile Morgan Kelly, Burly Russian rolü ile Marvin Kaye, Military Policeman rolü ile Dru Viergever, Tammy Strickland rolü ile Madison Ferguson, Timmy Strickland rolü ile Jayden Greig, Lou rolü ile Deney Forrest, Duane rolü ile Brandon McKnight, Russian Musician rolü ile Evgeny Akimov, Pie Guy’s Fiancée rolü ile Cyndy Day, Mrs. Peabody rolü ile Amanda Smith, Scientist rolü ile Matthew Mease, Bus Passenger rolü ile Maxine Grossman oyuncu kadrosunda bulunuyor. Filmin Senaryosu Guillermo del Toro, Vanessa Taylor ve  Guillermo del Toro tarafından yapılmış.

 

 

 

Amerika Birleşik Devletlerinde soğuk savaş dönemlerinde geçen filmin hikayesinde Elisa oldukça yalnız ve içine dönük bir genç kızdır. Rutin ve sessiz olan yaşantısı ona sakin ve huzurlu bir ortam sunan bir devlet laboratuarında temizlikçi olarak çalışma olasılığı sunmuştur. Elisa çalışma sürecinde kendisine çok yakın olan iş arkadaşı Zelda ile çalışma sürecinde devletin yapmış olduğu gizli ve korunan bir deneyi keşfederek suda yaşamak için hapsedilmiş olan insana benzeyen bir yaratığı bir deneyin ortasından kurtarmaya çalışır. Amerikan yapımı filmlerin baş tacı konularından birisi daha The Shape of Water filmi ile karşımızda. Usta senaristlerin oldukça iyi bir iş çıkarttıklarını büyük ihtimal filmi izledikten sonra anlayacağız. Büyük bir kitle tarafından 16 Şubat 2018 tarihinin sabırsızlıkla beklendiğini söyleyebiliriz. Bu film, 2018 filmleri arasında film eleştirmenlerinden en çok övgüyü alan filmler arasında sayılıyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.