Aşka Yolculuk izle 2010 türkçe dublaj full hd romantik filmler

08-02-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aşka Yolculuk izle 2010 türkçe dublaj full hd romantik filmler
2648

Leap Year 2010

Amerika Birleşik Devletleri ve İrlanda ortak yapımı olan Leap Year 2010 filmi romantik komedi tadında bir filmdir. Bir kadınla bir erkek arasındaki evlilik teklifini konu alan film oldukça komik öğeler kullanılarak hazırlanmıştır. Yüksek görüntü kalitesiyle filmi izlemek isteyen film severler Leap Year 2010 full hd izle yazıp filmi izleme imkanına sahip oluyor.

 

 

aşka yolculuk tek part izle

 

 

Erkek arkadaşının dört yıllık ilişkilerine rağmen hala evlilik teklifi etmemesi Anna’yı çileden çıkarır. Anna erkek arkadaşının kendisine evlenme teklifi yapması  için bir İrlanda geleneğini uygulamaya çalışıyor. İrlanda geleneğine göre erkekler kadınlara Şubat’ın 29’unda evlilik teklif edebilmektedir. İpleri ele almaya karar veren Anna erkek arkadaşına evlilik teklifi yaptırmak için oldukça kararlıdır. İngilizce olarak çekilen filmi kaliteli bir Türkçe dublaj ile izlemek istiyorsanız Leap Year 2010 Türkçe dublaj izle yazıp filmi hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

 

 

Evlilik teklifi almak için çaba gösteren Anna erkek arkadaşının olan Jeremy’nin arkasından Dublin’e kadar takip edecektir. Ancak hava koşulları oldukça kötüdür. Kötü hava koşulları nedeniyle Anna yolda kalır. Leap Year 2010 izle yazıp filmi sorunsuz bir şekilde izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Anna biran önce Dublin’e gitmek ister. Yolda taşra ahalisinde olan Declan ile tanışır. Declan Anna’nın Dublin’e gidebilmesi için ona yardım eder. Ancak Anna Declan’a aşık olur. Bu farklı olay örgüsüne sahip romantik komediyi izlemek için Leap Year 2010 izle yazmanız yeterlidir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.