Aşk Notları izle 2017 türkçe dublaj full

11-01-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aşk Notları izle 2017 türkçe dublaj full
4550

Bir roman uyarlaması olarak çekilen ve roman tadında olan Aşk Notları 2016 romantik ve dram türünde başarılı filmlerden biri. Romandan uyarlama olduğunu sonuna kadar hissedebileceğiniz filmde Polonyalı Göçmen Leo ve Alma’nın hikayesini konu alan bir filmdir. Aşk Notları 2016 full hd izle yazarak roman uyarlaması bu özel filmi izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

 

aşk notları full hd izle

 

 

Türünün en özel filmlerinden biri olan Aşk Notları 2016 Polonyalı bir göçmen olan Leo ile Alma’nın hikayesini konu alıyor. Leo Nazi Almanya’sından canını kurtarabilmek için kaçan ve New York’a yerleşen biridir. Diğer bir karakter olan Alma ise annesinin yalnızlığına çare bulmak için ideal koca arayışı içerisinde olan biridir. İki karakterin yolları Booklyn’de kesişecektir. İngilizce dilinde çekilen bu filmi anlamak istiyorsanız Aşk Notları 2016 Türkçe dublaj izle yazarak filmin Türkçe dublaj yapılmış halini de izleyebilirsiniz. Annesini evlendirmek için geçirdiği bu süreçte alma sınıf arkadaşı olan Misha’dan hoşlanmaya başlar. Yavaş yavaş aşkı keşfetmeye başlayan Alma’nın aşk hikayesini Aşk Notları 2016 izle yazarak her anını izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

 

Uzun süreden beri kayıp olan ve bir anda esrarengiz bir şekilde ortaya çıkan bir kitap herkesin hayatında önemli dönemler oluşturacak ve hayatlarında derin duygular meydana getirecektir. Son derece sürükleyici bir filmi Aşk Notları 2016 izle yazarak istediğiniz zaman izleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.