Altitude izle 2017 full hd tek part

03-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Altitude izle 2017 full hd tek part
6244

Nisan 2017’de beyaz perde de gösterime giren Altitude filmi ABD yapımı olup gerilim ve aksiyonun bir arda bulunduğu bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Alex Merkin üstlenmiş, senaryosunu Tyler W. Konney, Jesse Mittelstadt ve Richard Switzer yazmıştır. Sık görülen film bir hikayesi olmasına rağmen oyunculuklarla kendini diğerlerinden farklılaştırmış bir filmdir, denilebilir. Gerilim ve aksiyon filmlerini sevenler için Altitude izlemek onlara büyük bir heyecan verecektir.

 

 

altitude full hd izle

 

 

Film bir FBI ajanının bindiği uçağın hırsızlar tarafından kaçırılmasıyla uçaktaki insanları korumak için yaptığı planlar anlatılmaktadır. Bir kadın FBI ajanı olan Grecthen Blair bir görev üzerine Washington’a gitmesi gerekmektedir. Uçak biletini alan Blair bir yolcunun yanına oturur. Blair yanındaki yolcunun hareketlerinden endişeli ve korku dolu olduğunu görmektedir. Yanındaki yolcu ile muhabbet ederek durumunu anlamaya çalışan Blair yolcunun söyledikleri ile şoka uğramıştır. Yolcu onun FBI ajanı olduğunu öğrenince ona bir teklifte bulunmuştur. Yolcu uçağın kaçırılacağını bunun az sonra olacağını iddia etmektedir. Ayrıca onu bu uçaktan kurtarma şartıyla Blair’e belli bir para teklif etmiştir. Blair önce yolcunun bunları kafasından uydurduğunu düşünse de bir den uçaktan anons gelir. Uçak bir hırsız grup tarafından kaçırılmıştır. Film yeni gösterime girdiği için Türkçe dublajı bulunmamaktadır. Belli bir zaman sonra Altutite Türkçe dublaj izlenebilecektir.

 

 

 

Bu anonstan sonra yolcuya inanan Blair kendisinin ajan olduğunu belli etmeden bir şeyler yapmak zorundadır. Nitekim uçağı kaçıran insanlar uçakta ganimet aramaktadır. Uçağın altını üstünü getirmişlerdir. Ancak hala aramaya devam etmektedirler. Blair, uçaktaki yolcuları kurtarmak için bakalım neler yapacak? Uçaktaki yolcuları kurtarabilecek mi? Meraklandıysanız Altutite full hd izleyebilirsiniz. Uzun metrajlı olan bu gerilim ve aksiyon dolu filmi Türkiye de Türkçe alt yazılı olarak film sitelerinde Altitude izlemek mümkündür.

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. WIRED 5 Eylül 2017, 21:20 -

    film izle 2017 de çıkan en iyi filmlerden kanımca, çünkü senaryo zaten başlıbaşına kalite kokuyor, oyuncularda süper, 10 üzerinden 8 i hak ediyor bence.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.