Acımasızca izle 2014 full hd

06-08-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Acımasızca izle 2014 full hd
468

Acımasızca izle , Senza Nessuna Pieta izle orijinal ismi bu olan film, ülkemizde Acımasızca olarak tanınmaktadır. Bugüne kadar pek aşina olmadığınız türde bir film olan Acımasızca, 2014 İtalyan yapımı olarak beyaz perdede izleyicilerle buluşmuştur. Ünlü aktör Pierfrancesco Favino, muhteşem oyunculuğunu, bu filmde Adriano Giannini, Claudio Gioe, Ninetto Davoli ve Iris Peynado ile paylaşıyor. 95 dakikalık bir dram olan Acımasızca, bir kiralık katil olan baş karakterin hayatını anlatmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda, Michele Alhaique oturmaktadır. Senaryoda da bu ismi görmemizin mümkün olduğu filmde, Andrea Garello, ünlü yönetmene ortak olmaktadır. Çoğu zaman gerilim, kimi zaman hüzün ve kimi zaman maceranın bulunduğu bu filmi bir solukta izleyebilirsiniz.

Toronto ve Venedik film festivallerinde gösterilen film, izleyiciler tarafından oldukça başarılı bulunmuştur. Acımasızca türkçe dublaj izle, baş karakter olan Pierfrancesco Favino’nun soğuk kanlı bir kiralık katilden dönüştüğü adamı anlatmaktadır. Acımasız, soğuk kanlı ve işinde usta olan kiralık katil, bir gün yaptığı işleri sorgulamaya başlar. Hayattan zevk almayan karakter, genç bir kızla tesadüfen tanışır. Bu noktadan sonra adamın hayatı tamamen değişecektir. Aşkla tanışan eski kiralık katil, bu işleri ardında bırakmaya karar verir. Elbette ki işler istediği gibi gitmeyecektir. İşlerin bu kadar kolay olmadığını anlayacak olan aktörümüz, içinden çıkılmayacak olan olaylara dalacaktır.
İtalyan yapımı olarak dikkat çeken Acımasızca, bir kiralık katilin nasıl bir hayat yaşadığını gözler önüne sermektedir. Tam bir dram olarak nitelendirilebilecek olan filmde, aşkı, ihtirası, acımasızlığı ve çok daha fazlasını bulabileceksiniz. Bir solukta izlenecek olan film, 95 dakikanın tamamının hakkını vermektedir. Film festivalleri, özellikle bu tür filmler için çok önemlidir. Hollywood yapımı olmayan filmlerin genel olarak yok olup gittiğin gözlemlemekteyiz. Film festivallerinde boy gösteren bu tür filmler, çok daha kaliteli yapımlar olarak nitelendirilebilir. İzleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not alan Acımasızca full hd izle, bu başarısını, senaryosuna, görsel kalitesine ve elbette ki usta oyuncularına borçludur. Yönetmen koltuğunda oturan deneyimli ismi de unutmamak gerek. Farklı türde yapımlar ile ilgileniyorsanız, bu filmi izlemek size çok şey kazandıracaktır. İyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.