Açık Ev Türkçe Dublaj izle – The Open House 2018 Korku Filmi

27-06-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Açık Ev Türkçe Dublaj izle – The Open House 2018 Korku Filmi
1392

2018 yılının öteki alem yaratıklarını konu alan filmi Açık Ev Türkçe dublaj izle filminin bütçesi oldukça yüksek olarak açıklanmıştır. 17.000.000 dolar olarak açıklanan bu filmin sadece ev için ödediği miktar 5.000.000 dolardır. Sinemalar da 19.783.625 insan tarafından izlenmesi, giderlerin tamamının karşılanmasına yardımcı olmuştur.

 

Açık Ev tek parça 2018 izle

 

Netflix destekli bir yapım olan ve son derece insanların ilgisi ile karşılaşan bu korku filminin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, babasını kaybettikten sonra annesi ile birlikte ev değiştirmeye karar veren Logan, babasının hatıralarının bulunduğu evde yaşamak istemez. Annesi Naomi’ de oğlu ile aynı düşünce de olunca hemen kendilerine yeni bir kasaba ve yeni bir ev bakmaya karar verirler. Sonunda aradıkları evi bulan bu anne ve oğlu 1 hafta içerisinde yeni evlerine yerleşirler. İlk zamanlar da oldukça huzurlu bir hayat geçiren bu anne ve oğlu, daha sonradan geceleri tıkırdılar ile uyanmaya başlar. İlk başlar da kedi ve ya fare zanneden bu ikili, gece tuvalete kalktıklarında siyah bir şeyin saldırına uğrayınca, evde doğa üstü varlıkların olduğunu anlarlar. Hemen yardım çağıran bu aile, gelen ruh avcısı tarafından duydukları karşısında şok olacaklardır. Kendisinden önce bu evde yaşayan bir ailenin olduğu ve zamanında haydutlar tarafından katledildikleri, ve evlerinin içinde ruhlarının mahsur kaldıklarını öğrenirler. Kendilerinden başka bir ailenin yaşamasını istemiyor olmaları ise Logan ve Naomi’yi oldukça zor durumda bırakacaktır. Açık Ev full hd izle filminin asıl konusu buradan sonra başlayacaktır. Aile ve ruh avcılar canlarını tehlikeye atarak, geçmiş dönemlerde bu evde yaşayan ve ruhlarının mahsur kaldığı bu evi kurtarmaya çalışacaklardır.

 

Son derece korkunç sahneleri içinde barındıran ve 18 yaşından küçüklerin izlemesinin sakıncalı olduğu Açık Ev tek parça izle filmi 720 ve 1080p görüntü kalitesinde sitemize eklenmiştir. Aynı zaman da korku filmi sevenler için Kasabadaki Ölü 2 adlı film de sitemizdeki yerini Türkçe dublaj olarak almıştır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.